1. kolejka ALW już w czwartek!

Napisane przez iamthewilq@gmail.com 29 stycznia 2019 w ALW 2019 sezon 1

31 stycznia rozpoczynamy 1. kolejkę Amatorskiej Ligi Watahy.

18:00 Leftovers vs. INTerium

Pretendenci do tytułu, byli zawodnicy HGC PRO – ekipa Leftovers, ale z małą zmianą, bo zamiast Linkeda w roli supporta zobaczymy adrd. Jak poradzi sobie odświeżony skład INTerium, który wielokrotnie sięgał po podium?

19:00 Agresywne Bronzy vs. hold Your Horses

Przewrotna nazwa niech Was nie zmyli, bo Agresywne Bronzy to idealny przykład, że granie ze sobą w jednej ekipie przez dłuższy czas przynosi efekty. Próbowali swoich sił w poprzednich eliminacjach, ale to rok 2019 jest tym, gdzie zobaczymy ich w pełnoprawnym sezonie ALW. Wyjadacze z hYH nie są łatwym przeciwnikiem, ale w ich składzie też zobaczyliśmy pewne roszady – czy trafione? Przekonamy się już o 19:00!

20:00 Hold My Beer vs. Wegańskie Pierożki

Gdy myślę o Hold My Beer od razu pojawia mi się przed oczami portal otwierany przez Balcera – one-trick Medivha, z ogromnym respektem rywali, bo wymusza ban bohatera z Warcrafta. Jednak Wegańskie Pierożki, ze swoim super agresywnym stylem i rozsądnym graniem mapą będzie ogromnym wyzwaniem dla HMB.

21:00 Androidy Komórczaka – 47 vs. Ujemne Win Ratio

Nowa ekipa Commoro kontra nowa ekipa Dilera. I choć za starcie kolejki możemy brać mecz LE vs. INT to mimo wszystko po jednej i drugiej stronie są zawodnicy, którzy występowali w poprzednich sezonach w tej samej drużynie. Rozstanie w miłości, ale spotkanie w Nexusie na pewno przysporzy sporo emocji!

6 thoughts on “1. kolejka ALW już w czwartek!”

Napisz odpowiedź lub komentarz