2. kolejka pierwszego sezonu ALW

Napisane przez iamthewilq@gmail.com 6 lutego 2019 w ALW 2019 sezon 1

7 lutego rozpocznie się druga kolejka Amatorskiej Ligi Watahy. Czy jesteście gotowi?

Wegańskie Pierożki vs. hold Your Horses

Pytanie zasadnicze to czy Pierożki były w stanie poukładać puzzle w drafcie, żebyśmy zobaczyli ładny obrazek? Jeśli nie to hYH przegalopuje po głowach rywali, ale na pewno pojedynek solo lanerów – Arkunnis vs. Rydzu będzie godnym mini-widowiskiem do skomentowania.

Leftovers vs. Hold My Beer

Leftovers to doświadczenie, dobre drafty i mimo wszystko zgranie. A czego im brakuje? Świeżości. Kolejne patche, kolejni bohaterowie i mam wrażenie, że tutaj trzeba szukać swojej szansy. Może Imperius na solo linii albo main tanku? A może ten Medivh Balcera, chociaż nie zapominajmy – dla LE gra adrd, najlepszy Medivh w Europie. Ciekawi mnie czy ktokolwiek zaufa bohaterowi z Warcrafta.

Androidy Komórczaka – 47 vs. Agresywne Bronzy

Streamer + ulubieniec publiczności + kobieta + Grand Master + Illidan = AK47. Ekipa AK47 jest super mieszanką i są w stanie pokonać Bronzy. Z drugiej strony doświadczenie TiWhySee (Go Tycu Go!) wyciąga potencjał z zawodników AB. To może być pierwszy remis w lidze, a równie dobrze pierwsze zaskoczenie, gdzie faworyt, czyli AK47 traci cenne punkty w wyścigu o fazę playoffów.

Ujemne Win Ratio vs. INTerium

INTerium wyrobiło sobie solidną markę w poprzednim roku. Ciężko jest wypełnić lukę po TeRRoRze na tanku, ale mam wrażenie, że to nie koniec kombinacji INT. Tak jak w przypadku WP vs. hYH – solo linia to wisienka na torcie. Pocieszny vs. Wiewiór? A może ktoś inny będzie rywalizował po stronie INTerium? Fakt jest jeden – nie wolno lekceważyć drużyny Busterowskyego.