Rozpoczynamy drugi sezon

Napisane przez iamthewilq@gmail.com 27 maja 2019 w ALW 2019 sezon 2

W poprzednim tygodniu zakończyliśmy eliminacje, które komentowali dla Was Starvi0 i Xardas182. Do grona Leftovers, Hold My Beer, Ujemne Win Ratio i Wegańskich Pierożków dołączyły ekipy: Chicken Attack, Hold Your Horses, PLague Makers i The Holy Sect. A tak na marginesie – kapitan Pierożków Arkunnis zmienił nazwę drużyny na FF15.

Wraz z kolejnym sezonem, oprócz nowych twarzy w lidze, zobaczymy także zmieniony mappool. I tak żegnamy się z Placówką na Braxis oraz Zatoką Czarnosercego, a witamy Hanamurę i Ogród Grozy. Warto pamiętać, że to drużyny wybierają gdzie chcą zmierzyć się w danym tygodniu z rywalem i niekoniecznie w każdej kolejce pojawią się wspomniane pola bitwy.

Dla Kapitanów znany jest już terminarz spotkań, który niebawem pojawi się również na naszej stronie. Pierwszą kolejkę zaczynamy standardowo o godz. 18:00 systemem BO2.

  • 18:00 Hold My Beer vs. The Holy Sect
  • 19:00 Chicken Attack vs. Hold Your Horses
  • 20:00 Leftovers vs. Ujemne Win Ratio
  • 21:00 FF15 vs. PLague Makers

Do czwartku postaramy się zaktualizować stronę, a czuwa nad nią Addysek, który wprowadza wszystkie informacje ligowe (sezon, tabela, drużyny, gracze) oraz Dejred – webmaster i technik. Ja wcielam się w rolę dziennikarza z Nexusa.

Pierwsze nagrody zagwarantował Blizzard i dla trzech najlepszych drużyn do podziału jest 5 toreb, 15 czapek i 5 kubków – wszystko pochodzi ze sklepu Blizzarda, a łączna wartość to w przybliżeniu 500 euro! Nie zapominajmy, że Wy, nasi Widzowie też możecie dorzucić się do puli poprzez stronę Patronite’a ALW.